BEZKONKURENČNÍ CHiQ CHANGHONG UHD s úhlopříčkou 165cm míří na český trh! Za pouhých 21990CZK

A je to tu! Od listopadu 2016 je na českém trhu k dispozici vlajková loď značky CHANGHONG pro Vánoční sezónu a sice prémiový model CHiQ UHD65D6500ISX.  

Jedná se o TV s nejlepším rozlišením 4K UHD, samozřejmě ve verzi SMART s možností ovládání prostřednictvím Vašich SMART zařízení telefonu, tabletu, kompatibilní jak s IOS tak Android a to za využití naší vlastní aplikace i-SMART. TV má k dispozici vstup HDMI verze 2,0 a USB 3,0 které umožňují propustit datový tok pro přehrání 4K formátu, takže nic nebrání tomu sledovat filmy v nejvyšší možné kvalitě, která je momentálně dostupná. TV je samozřejmě vybavena vestavěnou Wifi pro pohodlné ovládání a komunikaci s externími zařízeními, které se s tv spojují automaticky když používají právě stejnou wifi. Dále TV nabízí Hbb TV, vlastní obchod s aplikacemi C-Store, webový prohlížeč, youtube atd. TV umožňuje pohodlné nahrávání Vašich oblíbených pořadů na externí USB disk.  

Samozřejmostí je vybavení tunery DVB-T2/DVB-T/DVB-C/DVB-S a DVB-S2 a to u DVB-T2/S2 s kódování H.265 HEVC. Tento model je již vybaven Dual Core Procesor neboli dvoujádrovým procesorem, který celkově zrychlil fungování TV a umožňuje její bezproblémový a svižný chod i při využívání celé řady SMART funkcí. Nedílnou součástí této prémiové řady TV je již také naše novinka a sice služba INHOME servis, neboli servis u Vás doma. V případě záruční opravy kontaktujete naše servisní středisko a proškolený tým dorazí přímo k Vám domu, kde provede samotnou opravu. Takže nemusíte mít žádné obavy s řešením případných reklamací, uvedl pan Mrkvička obchodní a marketingový ředitel značky CHANGHONG. 
 
Model CHiQ UHD65D6500ISX naleznete exkluzivně u našeho partnera www.mall.cz