Centrum Pivovar Děčín slaví svůj 2. rok

Centrum zve na narozeninové oslavy a v roce 2016 plánuje otevření několika nových obchodů  

Centrum Pivovar Děčín (CPD) slaví v sobotu 16. dubna druhý rok od otevření a pro všechny návštěvníky chystá bohatý program, který bude zahájen v 10:00 hod. a potrvá do pozdních večerních hodin. Je rozhodně co oslavovat, jelikož CPD zaznamenalo meziroční nárůst návštěvnosti o 20 %, překonalo milník 4 miliony návštěvníků od svého otevření a jeho aktuální obsazenost se vyšplhala k 90 %.

Součástí narozeninového programu budou Da Vinciho dílny pro rodiny s dětmi (od 10:00), krájení dortu a vystoupení zpěváka Adama Mišíka (15:30), koncert kapely Hamleti (19:30) a italský ohňostroj (20:50). Od 21:00 se mohou návštěvníci těšit na taneční video after party ve stylu 80. a 90. let, která bude probíhat v Pivovarských sálech.

Oslavy a slevové akce, probíhající v průběhu měsíce dubna, jsou obchodním centrem organizovány zejména proto, aby návštěvníkům připomněly pátek 18. dubna 2014, kdy se Centrum poprvé otevřelo veřejnosti „Těší nás, že se k nám obyvatelé z Děčína a regionu stále častěji vrací a tráví zde svůj čas.  Meziročně nám celková návštěvnost stoupla o 20 % a pevně doufáme, že v tomto trendu budeme pokračovat,“ říká Monika Kubíčková, Centre manažerka CPD. 

Nové obchody v Centru Pivovar Děčín

Mezi hlavní novinky, na které se návštěvníci mohou v letošním roce těšit, je rozšíření nabídky obchodů a služeb v rámci CPD. „Naše momentální obsazenost je bezmála 90 %, což považujeme za úspěch, ale stále vidíme prostor pro zatraktivnění stávající nabídky služeb a obchodů. V tomto ohledu reagujeme na trendy a především na poptávku ze strany našich návštěvníků. V roce 2016 připravujeme otevření několika nových obchodů - již začátkem března jsme otevřeli prodejnu spodního prádla Skiny, během dubna bude otevřeno papírnictví Poprokan a následně Textil Market. V brzké době proběhne také plánované rozšíření Dárků u Kučerů a v letních měsících se návštěvníci dočkají tří dalších nových obchodních jednotek,“ prozrazuje Monika Kubíčková. 

Akce pro návštěvníky

Nabídka akcí pro návštěvníky CPD bude letos velice pestrá. „Chystáme toho opravdu hodně. Po dubnových oslavách proběhne v květnu 45. ročník floristické soutěže Děčínská kotva - ve spolupráci s Děčínskou Libverdou. V tomtéž měsíci se návštěvníci mohou těšit na výstavu historických svatebních šatů a s ní spojenou prodejní módní přehlídku jarních a letních kolekcí z našich obchodů.  Na červen plánujeme společně s Královstvím hraček Bambule akci pro děti s názvem Hračkyáda. O všech našich akcích získáte informace na našem webu www.centrumpivovar.cz nebo naší stránce na Facebooku,“ říká Monika Kubíčková.