Právě se nacházíte:

Changhong na veletrhu IFA

Jako každý rok, i letos se naše společnost Changhong účastní jednoho z nejdůležitějších veletrhů spotřební elektroniky v rámci celého světa a definitivně nejdůležitějšího v rámci Evropy. Jedná se o veletrh IFA, který se od 2.9. do 7.9. konal na berlínském výstavišti Messe Damm. Navic letos je to trošičku specifické, neboť veletrh slaví své kulaté 90. výročí. Pro bližší představu velikosti veletrhu chceme zmínit, že se ho v roce 2015 oficiálně účastnilo přes 1700 vystavovatelů ze 100 zemí a branami veletrhu prošlo více než 250 tisíc lidí a pro letošní rok jsou očekáváni ještě větší.  

Výstavní stánek společnosti Changhong byl umístěn v hale 2.2 a rozkládal se na ploše přesahující 500m2. Naše expozice charakterizovala hlavně náš původ, který je v srdci hornaté provincie Sichuan a proto celou naši expozici provázela tato tématika. Snažili jsme se kromě jineho přinést účastníkům veletrhu možnost poznat neco typického a proto jsme připravili show, kde se propojil tradiční čínský nástroj s klasickou ukázkou tai-chi doplněnou o moderní brake dance. Hlavním lákadlem naší expozice bylo představení čtyř modelových řad 4K OLED zakřivených TV Changhong. Tyto modelové řady budou postupně uvedeny na evropský trh od prosince 2016 a kompletně budou na trhu umístěny nejpozději do března 2017. To ,co zákazníky zajímá nejvic, je plánována maloobchodní cena, kdy u modelu 65"4k to bude okolo 55000 czk včetně DPH.

Určitě důležitým faktorem pro nákup OLED TV Changhong, ale i jiných prémiových modelů je fakt, že od 1.10.2016 zavádí značka Changhong jako třetí na českém trhu tzv. in home servis, což znamená, že u všech TV s úhlopříčkou nad 42" provedeme připadně servisní úkony u zákazníka doma. Tudíž není potřeba s TV nikam chodit a složitě ji převážet k prodejci. Ono je to zavádějící, protože to, že v případe reklamce TV Changhong ji nemusíte nikam převážet, platí pro všechny úhlopříčky, i ty menší než 42". Nově jsme od 1.8.2016 spustili vlastní servis a v případě reklamace stačí navštívit naše stránky Aftersales.changhong.cz, kde buď zvládnete reklamaci registrovat sami nebo v případě nutnosti se můžete spojit s naším call centrem a to s vámi registraci provede. Následně bude TV od vás na naše náklady svezena, opravena a vrácena zpět. Proces od registrace do vrácení TV zpět zákazníkovi nebude delší než 7 dní. Nově bude naše značka vždy spojena s logem servisu do 7 dnů.

Dále byly k vidění tzv. Split TV, kdy s ohledem na neustále větší tlak ohledně tloušťky TV přicházíme s řešením, které veškerou nutnou elektroniku, včetně kvalitních repro umísťujeme do externího zařízení mimo TV. Jako další zajímavost jsme zákazníkům ukázali první největší 8k UHD TV, kterou jsme uvedli již na začátku tohoto roku a jedná se o TV s úhlopříčkou 255 cm. Velký zájem vzbuzoval i náš laserový projektor stejně jako prezentace našeho smart centra prostřednictvím hologramu. Kromě toho jsme také představili všechny nové rady ChiQ a také lednice. Uvedl obchodni ředitel pan Jiři Mrkvička.