Děčínská zoo zaznamenala v červenci absolutní měsíční návštěvnický rekord

Dosavadní měsíční rekord byl překonán o 5 201 osob, celkem si v červenci našlo cestu do zoo 26 756 osob.  

Z toho 940 navštívilo vyhlídkovou věžičku na Pastýřské stěně, která nově patří pod zoo. Návštěvnost a oblíbenost děčínské zoo roste dlouhodobě, ale letošní červenec pro nás znamenal prolomení další magické hranice a to měsíční návštěvnosti přes 25 tisíc, přitom průměrná červencová návštěvnost v minulých letech se pohybovala v průměru kolem 16 tis.!

Od začátku roku si děčínskou zoo prohlédlo již 70 071 osob, což je o 6 422 osob více než v loňském roce za stejné období.

K rekordní návštěvnosti nám velmi pomohlo příznivé počasí, vhodné zejména k výletům, dlouhodobá celorepubliková propagace Českého Švýcarska, jako významného turistického cíle, široká nabídka aktivit pro zpestření prázdninové návštěvy zoo, např. komentované krmení zvířat, setkání se zvířaty, či večerní prohlídky.

S trochou optimismu můžeme letos opět vyhlížet úžasnou hranici sta tisíc návštěvníků za rok, kterou se nám podařilo v posledních dvou letech vždy překročit, protože již nyní máme vyšší návštěvnost, než v roce 2014, kdy padl historický rekord - 109 758 osob.

Využijte příjemného počasí a přijďte se k nám také podívat, budeme se moc těšit, a pokud vás během prohlídky přepadne hlad, můžete si dát něco dobrého v nově zrekonstruovaném občerstvení – Bamburgeru. Zoo má otevřeno denně od 8 do 19 hodin, další informace o dění v zoo můžete sledovat na webu a sociálních sítích.

http://www.zoodecin.cz/