Dopravní nehoda a otevření bytu

10. 9. 5:28 Jednotka HZS ÚK ze stanice Šluknov vyjela na žádost Zdravotnické záchranné služby k dopravní nehodě osobního auta u obce Staré Křečany. Jednalo se o vozidlo České pošty, zraněný člověk byl v péči Zdravotnické záchranné služby zaklíněn uvnitř havarovaného vozidla...

10. 9. 5:28 Jednotka HZS ÚK ze stanice Šluknov vyjela na žádost Zdravotnické záchranné služby k dopravní nehodě osobního auta u obce Staré Křečany. Jednalo se o vozidlo České pošty, zraněný člověk byl v péči Zdravotnické záchranné služby zaklíněn uvnitř havarovaného vozidla. Hasiči jej za pomoci Zdravotnické záchranné služby vyprostili a pomohli přenést do sanitky. Rovněž odpojili akumulátor a uklidili místo nehody.

11. 9. 6:41 Na linku tísňového volání bylo oznámeno, že v zamčeném bytě v Čelakovické ulici ve Varnsdorfu leží nemohoucí muž. Na místo vyjela jednotka HZS ÚK ze stanice Varnsdorf. Hasiči se dostali do bytu otevřeným oknem. Muž byl při vědomí a komunikoval. Na místo byla povolána Zdravotnická záchranná služba. Zásah byl ukončen v 7:26.