Dopravní nehody motocyklu a osobních aut

26. 5. 15:42 Jednoka HZS ze stanice děčín vyjela k dopravní nehodě osobního auta a motocyklu v Ústecké ulici v Děčíně -- Rozbělesích. Při nehodě byli dva lidé zraněni, z toho jeden težce. Těžce zraněného člověka dopravil do nemocnice vrtulník letecké záchranné služby. Druhý zraněný byl odvezen sanitkou zdravotnické záchranné služby. 

26. 5. 15:42 Jednoka HZS ze stanice děčín vyjela k dopravní nehodě osobního auta a motocyklu v Ústecké ulici v Děčíně -- Rozbělesích. Při nehodě byli dva lidé zraněni, z toho jeden težce. Těžce zraněného člověka dopravil do nemocnice vrtulník letecké záchranné služby. Druhý zraněný byl odvezen sanitkou zdravotnické záchranné služby. Hasiči poskytli zraněným předlékařskou péči a pomohli s transportem pacientů do vrtulníku a sanity. Po té uklidili vozovku.

29. 5. 7:05 Jednotka HZS ze stanice Děčín vyjela na žádost Policie ČR k dopravní nehodě dvou osobních aut u obce Huntířov -- Stará Oleška. Nikdo nebyl zraněn. Z aut unikaly provozní náplně. Hasiči provedli protipožární opatření a pomocí sorbentu uklidili vyteklé ropné látky.