Fashion Models hledá nové tváře v HAVANA CLUBu v Děčíně!

Fashion Models hledá nové tváře pro spolupráci s firmami prodávajícími hodinky, spodní prádlo, luxusní doplňky a další. Přijďte na casting do HAVANA CLUBu  v Děčíně a staňte se hvězdou našich projektů. Hledáme dívky z Děčína, Ústí nad Labem, Litoměřic, Teplic a Mostu.

Hledáme nové tváře v Děčíně!

Jsme velmi potěšeni, že jsme se dohodli s panem Vlčkem na pravidelných castinzích v jeho HAVANA CLUBu. Na tento klub slyšíme pouze chválu, a sami jsme si vyzkoušeli prostředí, které nás velmi oslovilo a líbí se nám. HAVANA CLUB je krásný prostor v centru Děčína s možností parkování. Je prostorný a máme zde vyčleněnou část klubu pro naše aktivity. Více o klubu najdete na havanadecin.cz.

Kdy: 20. června 2024 od 18:00
Kde: HAVANA CLUB, centrum Děčína

(CASTING JE UKONČEN, KLIENT PSAL ŽE MÁ VYBRÁNO A Z OSOBNÍCH DŮVODŮ VŠE VYŘEŠIL ONLINE)

Připojte se k našim projektům!

Koho hledáme?

Hledáme dívky, které žijí v Děčíně, Ústí nad Labem, Litoměřicích, Teplicích a Mostě, protože tyto projekty jsou určeny právě pro severní Čechy. Do každého města potřebujeme 3 dívky. Každý měsíc natáčíme dvě videa, a nebylo by praktické, aby se na natáčení jezdilo z velké dálky. Navíc je důležité, aby dívky měly povědomí o severních Čechách, jak si přejí naši klienti.

Staňte se součástí Fashion Models!

Hledáme nové tváře pro spolupráci na projektech s těmito firmami:

  • Firma prodávající hodinky
  • Firma prodávající spodní prádlo
  • Firma prodávající šaty, sukně, kabelky a luxusní doplňky
  • Firma prodávající optické brýle
  • Firma provozující hotely

Přijďte na náš casting a staňte se hvězdou!

Připojte se k našim projektům!

Fashion Models je přední portál věnovaný světu módy, modelingu a krásy. Poskytujeme inspiraci, aktuální novinky a hluboký vhled do dynamického světa módního průmyslu. Naše platforma je ideální pro profesionály i nadšence, kteří chtějí být informováni o nejnovějších trendech a vývoji v módě.

Na místě budeme dívky i fotit, takže pokud máte zájem, určitě přijďte! Na castingu si můžeme osobně promluvit, a můžete se rozhodnout, zda se vám nabídka líbí, a rovnou se zařadit mezi uchazečky.

Pro více informací navštivte náš web nebo nás kontaktujte nás

Proč Přijít na První Casting

Doporučujeme přijít, pokud můžete, co nejdříve. Z naší zkušenosti víme, že pokud se na prvním castingu klient do někoho "zamiluje", tedy rozhodne se pro něj pro tento projekt, již s modelkou začne komunikovat a řešit detaily spolupráce. Proto je pouze na vás, jak se k tomu postavíte, a zda o tuto šanci máte zájem. Nepropásněte svou příležitost být mezi prvními, kdo se představí našim prestižním klientům.

Přijďte a ukažte světu svůj potenciál!