Loučení s prázdninami v děčínské zoo

Nejen pro školáky připravila děčínská zoo na tuto sobotu 10. září od 14 hodin prima odpoledne plné soutěží, písniček a zábavy. Za zvířátky bude možné se v tento den dostat buď zdarma, nebo se slevou.

„Stačí, pokud máte navíc doma nefunkční žehličku, rozbitou varnou konvici, vysavač, co už vypověděl službu nebo jiný „vysloužilý“ elektrospotřebič. Pokud jej totiž v tento den donesete do zoo, společnost Eletrowin jej s vámi před branou zoo vymění buď za jednu dětskou vstupenku, nebo slevu ve stejné výši pro dospělého,“ vysvětlila tisková mluvčí Zoo Děčín Alena Houšková.    

V zoo si pak příchozí budou moci užít dvě loutková představení v podání Sváťova dividla – O Budulínkovi a Tři prasátka, malování na obličej, jízdu na koni, skotačení na skákacím hradu, připravena bude i minipřehlídka zájmových kroužků. Prezentovat se tímto způsobem bude Zoo Děčín (Teratistika, ZooKroužek, ZooKlub), DDM Březiny (biatlon, modelářství), Karate klub Steklý. „S ukázkami svých sportovních dovedností se přijdou představit také hráči BK Děčín a návštěvníky čeká i beseda s promítáním filmu o výzkumu a ochraně nártouna filipínského s Dr. Miladou Řehákovou, terénní zooložkou děčínské zoo,“ doplnila mluvčí.

Akce Loučení s prázdninami začíná v sobotu 10. září ve 14 hodin.  

www.decin.cz