Nehodovost na Děčínsku od 12. 11. 2012 do 18. 11. 2012

Během šestačtyřicátého týdne letošního roku na děčínských silnicích došlo k patnácti dopravním nehodám, při nichž se zranily tři osoby lehce. Těžká zranění ani ztráty na životě nebyly zaznamenány. Škoda, způsobená kolizemi, dosáhla výše 387.000 ,- Kč. Nejčastější příčinou byla nepřiměřená rychlost v pěti případech. Opomenutá přednost v jízdě se společně s nesprávným předjížděním objevilo jedenkrát. 

Během šestačtyřicátého týdne letošního roku na děčínských silnicích došlo k patnácti dopravním nehodám, při nichž se zranily tři osoby lehce. Těžká zranění ani ztráty na životě nebyly zaznamenány. Škoda, způsobená kolizemi, dosáhla výše 387.000 ,- Kč. Nejčastější příčinou byla nepřiměřená rychlost v pěti případech. Opomenutá přednost v jízdě se společně s nesprávným předjížděním objevilo jedenkrát. Zbylých osm příčin spadlo do kategorie blíže neurčených. Alkohol nebyl zjištěn u žádného z řidičů.

Ve stejném období minulého roku došlo na děčínských silnicích ke stejnému počtu dopravních kolizí. Během patnácti událostí nedošlo k žádnému zranění. I lidský život byl ušetřen. Škoda napáchaná neshodami na silnicích dosáhla výše 675.000,- Kč. Příčinám vévodila nepřiměřená rychlost se v jednom případě. Ostatních čtrnáct příčin spadalo do blíže neurčených. Alkohol nebyl zjištěn u žádného účastníka dopravních nehod.