Nehodovost na Děčínsku od 6. 8. 2012 do 12. 8. 2012

Během třetího srpnového týdne letošního roku na děčínských silnicích došlo k osmnácti dopravním nehodám, třináct osob bylo lehce zraněno, jedna osoba těžce. Ke ztrátám na životě nedošlo. Škoda, způsobená kolizemi, dosáhla výše 1. 513. 000 ,- Kč. Nejčastější příčinou se ukázala zanedbaná přednost v jízdě s pěti případy,...

Během třetího srpnového týdne letošního roku na děčínských silnicích došlo k osmnácti dopravním nehodám, třináct osob bylo lehce zraněno, jedna osoba těžce. Ke ztrátám na životě nedošlo. Škoda, způsobená kolizemi, dosáhla výše 1. 513. 000 ,- Kč. Nejčastější příčinou se ukázala zanedbaná přednost v jízdě s pěti případy, rychlost se objevila jedenkrát. Alkohol byl zjištěn u dvou osob řídících vozidlo.

Ve stejném období minulého roku došlo na děčínských silnicích k menšímu počtu dopravních kolizí. Během patnácti událostí se zranilo devět osob lehce a dvě osoby těžce. O život nepřišel nikdo. Škoda napáchaná neshodami na silnicích dosáhla hranice 887.000,- Kč. Nepřiměřená rychlost vévodila příčinám s pěti případy, opomenutá přednost v jízdě se objevila třikrát. Alkohol nebyl zjištěn u žádného účastníka dopravních nehod.