Právě se nacházíte:

PLASTFORM spol. s. r. o.

Firma PLASTFORM spol. s.r.o. byla založena 1.7.1992. Sídlíme na severu Čech v obci Malšovice nedaleko Děčína.

Výroba sklolaminátů byla založena na zkušenostech z předchozích let u JZD Malšovice,kde se vyráběly formy pro injektážní vstřikování na výrobu dílů pro vagonky, sloužící k opláštění osobních vagonů.
 
Po založení firmy se charakter výroby měnil z výroby forem na výrobu sklolaminátových výrobků jako jsou finální výrobky pro automobilový průmysl, spotřební výrobky, sanitární výrobky, také výroba různých sklolaminátových dílů pro potřeby lodí, samozřejmě i lodě používané pro sportovní účely a také lodě k rekreaci. Zároveň provádíme veškeré opravy a úpravy sklolaminátových výrobků dle požadavků zákazníků.
 
V průběhu let se díky vývoji a dovozu kvalitních materiálů včetně separací a gelů zvýšila kvalita výrobků, navíc podložena zkušenostmi z let minulých.
V našich výrobních prostorách jsme schopni vyrábět pouze menší výrobky a díly. Přesto se nám daří splňovat náročné požadavky trhu.
 
Současná technologie výroby je zaměřena na ruční výrobu do negativních forem,které pro naší  potřebu si také vyrábíme z modelů dodaných nebo vyrobených u nás.