Právě se nacházíte:

Požár auta Škoda 120

26. 9. 19:22 Na linku tísňového volání bylo oznámeno, že hoří auto - Škoda 120 v Šluknově - Rožanech. Požár se z hořícího auta přenesl na vedlejší částečně zděnou, částečně dřevěnou kůlnu s dvěma dalšími zaparkovanými osobními auty a materiálem. K požáru vyjela jednotka HZS ÚK ze stanice Šluknov a dobrovolné jednotky ze Šluknova, Velkého Šenova a Jiříkova. 

26. 9. 19:22 Na linku tísňového volání bylo oznámeno, že hoří auto - Škoda 120 v Šluknově - Rožanech. Požár se z hořícího auta přenesl na vedlejší částečně zděnou, částečně dřevěnou kůlnu s dvěma dalšími zaparkovanými osobními auty a materiálem.

K požáru vyjela jednotka HZS ÚK ze stanice Šluknov a dobrovolné jednotky ze Šluknova, Velkého Šenova a Jiříkova. Hasiči z objektu, který sloužil jako garáž ,dílna a skladiště materiálu, vytlačili dvě ohořelá osobní auta.
 
Bylo nataženo dopravní vedení vody. Po vypnutí přívodu elektřiny bylo prováděno hašení z výškové techniky. Hasiči z objektu vynesli nadoby s olejem. Požár byl lokalizován ve 20:12 a zlikvidován v 22:02. Při zásahu byl lehce zraněn člen doborovolné jednotky Velký Šenov.