Požár balíků slámy a strom spadlý na vozovku

29. 8. 9:46 Na linku tísňového volání byl oznámen požár pole na kopci u obce Dobrná -- Brložec, okres Děčín. K požáru vyjela jednotka HZS ÚK ze stanice Děčín a dobrovolná jednotka z Benešova nad Ploučnicí. Hasiči na místě zjistili, že hoří 25 balíků slámy na poli. Bylo rozhodnuto nechat je kontrolovaně dohořet. 

29. 8. 9:46 Na linku tísňového volání byl oznámen požár pole na kopci u obce Dobrná -- Brložec, okres Děčín. K požáru vyjela jednotka HZS ÚK ze stanice Děčín a dobrovolná jednotka z Benešova nad Ploučnicí. Hasiči na místě zjistili, že hoří 25 balíků slámy na poli. Bylo rozhodnuto nechat je kontrolovaně dohořet. Na místě zůstala dobrovolná jednotka, která bude požár hlídat i informovat obyvatele obce. Požár byl zlikvidován ve 14:01 Škoda byla předběžně odhadnuta na 9 tisíc Kč. Foto: Miroslav Svoboda HZS ÚK

30. 8. 7:02 Na linku tísňového volání byla hlášena neprůjezdná silnice kvůli spadlému stromu u obce Malšovice, okres Děčín. Na místo vyjela jednotka HZS ÚK ze stanice Děčín. Hasiči na místě nalezli spadlý strom o průměru 50cm, který při pádu poškodil svodidla a římsu mostku. Strom byl odstraněn, na místo byla povolána Správa a údržba silnic.