Před Vánoci vystoupí v Děčíně Lucie Bílá

Zpěvačka Lucie Bílá před Vánoci zamíří na tour do dvanácti měst po celé republice. Mezi vybraná města se dostalo i město Děčín, kam přijede prezentovat její velice úspěšné loňské album Bílé Vánoce. To je již třikrát platinové – prodalo se ho více než 90 tisíc kusů, přitom v současnosti se zlatá deska dává za 5.000 prodaných desek.

„S vánočním albem jsem roky váhala. Nedělám uspěchané kroky a tohle CD přišlo ve správnou chvíli. Pavel Vrba mi napsal výjimečně nádherné vánoční texty a Petr Malásek doplnil úžasnými hudebními aranžemi,“ říká Lucie Bílá a dodává: „Jsem zpěvačka pro lidi, kteří vědí, že život není žádné legrace, což mě těší, protože nemám žádné prázdné texty a v každé písničce je díky úžasným textařům nějaké sdělení.“

Na předvánočním turné Lucii Bílou doprovází její dobrý přítel a jeden z nejznámějších farářů Zbigniew Czendlik, který koncertům přispěje sváteční adventní atmosférou.
„Pro mě je zásadní i hudební doprovod – Petr Malásek a celá kapela fantastických muzikantů. Cítím z nich, že mě mají rádi. Ono se to na tom jevišti nedá nalhat. S nimi jsem v pohodě a je to jako milování s milovaným člověkem,“dodává Lucie Bílá.

Lucie Bílá vystoupí na děčínské Střelnici 21.12. od 19,30. Vstupenky jsou v prodeji na www.vstupenkadecin.cz, v pokladně kina, divadla a Střelnice. Další informace získáte na telefonu 412518835.

www.decin.cz