Právě se nacházíte:

ZUBNÍ KARTÁČKY SENCOR

28.3.2018 proběhla tisková konference značky SENCOR v prostoru Art´n´Coffee v pasáži České národní banky v Praze, v ulici Na Příkopě. SENCOR zde představil nové odvětví svého sortimentu, a to sekci zdraví/zuby. Prvními produkty této skupiny jsou 3 řady sonických kartáčků.  

Zuby a jejich čištěním se lidé zabývali od pradávna, o tom svědčí i nálezy z doby 3500 let před n.l. První zubní kartáček vyrobený z prasečích štětin a kosti se objevil už kolem roku 700 n.l. Tomu se ale ještě neříkalo ZUBNÍ kartáček. Tento pojem se datuje do roku 1690, kdy ho použil historik Anthony Wood. Od té doby se už tento pojem ujal. Pak už byl jen krůček k dalšímu pokroku. První velkou sériovou výrobu začali v Anglii v roce 1780. Elektrické kartáčky, které dnes známe se začaly na trhu objevovat od roku 1959.

 Vývoj kartáčků SENCOR trval několik let a zástupci značky komunikovali její vývoj s mnohými zubními lékaři a zubními hygienisty. „Pro sonické kartáčky jsme se rozhodli z důvodu toho, že chceme široké veřejnosti nabídnout kvalitní prostředky zubní hygieny, na níž je v poslední době kladen velký důraz, a to za rozumné ceny“, říká pan Jan Rambousek, produktový manažer značky. A dodává: „Rotačními kartáčky nelze vyčistit dobře celou plochu zubu, proto jsme zvolili sonické kartáčky, které jsou i k zubům šetrnější“.

SENCOR v tuto chvíli nabízí 3 řady sonických zubních kartáčků, které se liší počtem stěrů za minutu, počtem a vybavením možných programů, ale i dalším. Třetí, nejvyšší řada, je vybavena UV zářením, které zajišťuje bakteriální čištění kartáčku, tedy jeho sterilizaci. Ta probíhá v cestovním pouzdru. Cestovní pouzdro a náhradní hlavice jsou součástí každého balení!

Kartáček SOC 110 je prvním z dané řady, který lze nastavit až na 10 režimů rychlosti a tvrdosti. Nejvyšší rychlost je až 41 000 stěrů za minutu. Díky technologii Quadpeacer dokáže kartáček rozdělit čištění na 4 bloky. Je balený v pouzdru vhodném i k cestování. V základním balení zakoupíte 1 tělo kartáčku s ergonomicky tvarovanou rukojetí, 2 základní hlavy kartáčku, dobíjecí stanici a přenosné pouzdro. K dostání je ve 3 barvách za 999 Kč.

Druhým kartáčkem v řadě je SOC 220.  Tento dentální pomocník může být ještě rychlejší, a to až 45 000 stěrů za minutu, a to však stále kvalitně a šetrně k zubům i dásním. Na těle kartáčku lze nastavit jeden z 5 programů, které budou nejlepší pro naše zuby a požadavky na čištění. Opět je balen v cestovním pouzdru, které je zároveň dobíjecí stanicí. K dostání je opět ve 3 barvách za cenu 1399 Kč.

Třetím pomocníkem pro skvělý chrup a úsměv je SOC 3, který nabízí 5 čistících a regeneračních programů stěrů, dokáže stírat rychlostí až 48 000 stěrů za minutu. Pro svou čistotu a naprostou zdravotní nezávadnost je vybaven UV funkcí sterilizátoru, která probíhá v dobíjecím pouzdru. Je tichý, ergonomicky tvarovaný a k dostání je ve 2 barevných provedeních. Dostupný je za cenu 1999 Kč.

SENCOR také vyvíjí dětské kartáčky a zubní sprchy. Obojí by mělo být uvedeno na trh ještě v roce 2018.