Levné knihy nabízí širokou nabídku knih, CD, DVD, kalendáře...

Síť maloobchodních prodejen pod značkou LEVNÉ KNIHY působí na českém trhu v oblasti prodeje knih a mediálních nosičů již více než patnáct let. Celou maloobchodní síť, nakladatelství a velkoobchodní kontrakty s obchodními řetězci převzala koncem roku 2008 společnost Levné knihy, a. s.

Počátkem roku 2011 provozují Levné knihy, a. s., 46 vlastních prodejen v ČR a 1 v SR. Lokality prodejen jsou soustřeďovány do exponovaných míst v centrech měst a do obchodních center. Dostupnost obchodní sítě Levné knihy je v současnosti nejen v hlavním městě Praze a všech krajských městech, ale pokrývá v podstatě celé území ČR. Ročně v našich sítích prodejen a v internetové prodejně nakoupí přes 3,5 mil. zákazníků.

Jsme výhradním dodavatelem pro Tesco Stores, Billu a další obchodní řetězce.
 
Hlavní sortiment tvoří především knihy různých žánrů, filmová DVD, zvukové nosiče, multimediální encyklopedie, kalendáře. Významný podíl v nabízeném sortimentu mají v poslední době hračky. Neustále reagujeme na podněty našich zákazníků a sortiment tak rozšiřujeme.
 
V rámci speciální akce jsme pro všechny filmové fanoušky připravili speciální edice věnované "trezorovým" filmům.  Jedná se o Edice náročného diváka, Edice filmy patří lidu a Edice film patří Říši.
 
Náš internetový obchod www.levneknihy.cz byl zprovozněn v roce 2003 a na jaře 2011 jsme zákazníků představili novou a zlepšenou verzi webu postavenou na systému ShopCentrik.
 
V nabídce našeho internetového obchodu najdete kompletní produkci nakladatelství Levné knihy, Československý spisovatel (knihy, DVD, CD-ROM a CD), ale i širokou nabídku dalších vydavatelství a nakladatelství. Náš internetový obchod aktuálně nabízí asi 1500 položek různého zboží - knihy různých žánrů, filmy na DVD, hudební CD, hračky, puzzle a kalendáře za nejvýhodnější ceny.