Právě se nacházíte:

Jídelna JOTTO

Jídelna JOTTO nabízí zákazníkům jídla dle týdně zpracovávaného jídelního lístku, který pro zákazníky zveřejňujeme vždy ve středu předchozího týdne a obsahuje vždy čtyři druhy jídel plus polévku.

O vyvážený spotřební koš potravin a skladbu jídelního lístku se stará zkušený tým kuchařů s mnohaletou praxí.

Naší jedinou prioritou je nasycený a spokojený zákazník.

Nabízíme proto nejvyšší váhovou normu jídel závodního a veřejného stravování t.j. normu C a dopravu obědů přímo k odběrateli.

Samozřejmostí je pro nás i uspokojení individuálních objednávek občerstvení dle přání zákazníka s kompletním servisem. Rádi pro vás připravíme studené a teplé rauty, bankety, zajistíme občerstvení pro valné hromady, jednání dozorčí rady a představenstva společnosti nebo jakoukoli jinou firemní příležitost.

Nemyslíme pouze na firemní zákazníky. S potěšením připravíme raut i pro vaši rodinnou oslavu nebo posezení s přáteli. Odpadne vám tak spoustu starostí s přípravou občerstvení, obsluhou a úklidem a můžete si jen užívat s přáteli.

Současný trend veřejného a závodního stravování je vhodná kombinace národních kuchyní a zvyklostí. Mnohé restaurační receptury se promítají do závodního stravování za velmi přijatelné ceny, avšak český zákazník je tradičně zvyklý na svou národní kuchyni na kterou jsou Jídelny JOTTO specialisté.

http://www.jotto.cz/